تا به امروز فیلم‌های زیادی از روی بازی‌های مختلف ساخته شده‌ است اما بیشتر آن‌ها ناموفق بوده است. شرکت سونی نیز مدتی به دنبال ساخت فیلمی از روی سری Uncharted بود که در نهایت نیز موفق شد تا تیم سازنده‌ی این فیلم را تشکیل دهد. طبق اطلاعات منتشر شده، کارگردانی این فیلم بر عهده‌ «دن ترچتنبرگ» است که در گذشته کارگردانی Ten Cloverfield Lane را بر عهده داشته و همچنین نقش نیتن دریک نیز به «تام هالند» بازیگر نقش Spider-Man سپرده شده است. در شایعات منتشر شده نیز آمده است که گویا «برایان کرانستون» برای ایفای نقش سالی، مشاور و همراه نیتن، در نظر گرفته شده است. به تازگی «دن ترچتنبرگ» اطلاعات جدیدی را از این فیلم منتشر کرده است.

«ترچتنبرگ» در صحبت‌های خود گفت: «من فکر نمی‌کنم که کسی خواستار کپی کردن روایت و داستان بازی در فیلم باشد. همچنین به نظر من یک فیلم نباید کاملا از بازی اقتباس شود. اگر ما فیلم را به مانند بازی‌ها بسازیم، دیگر جذابیتی برای مخاطبانمان ندارد و از همین رو نیز دنبال ساخت یک فیلم با داستانی متفاوت از بازی‌ هستیم.»

به نظر می‌رسد که داستان فیلم و بازی‌ها کاملا متفاوت هستند و قرار است شاهد یک داستان جدید در مجموعه‌ی Uncharted باشیم. حال باید منتظر ماند و دید که آیا شرکت سونی می‌تواند فیلم خوبی را از این سری تولید کند یا خیر. فیلم Uncharted در تاریخ ماه دسامبر سال آینده میلادی اکران خواهد شد.

منبع : unchartedthegame

دیجیتال مارکت فیلم ,نیز ,منتشر ,uncharted ,نقش ,یک ,این فیلم ,دن ترچتنبرگ» ,به نظر ,را از ,یک فیلممنبع

برد کرامب ( Bread Crumb ) چیست؟

آزمایش موفقیت‌آمیز لیزر توسط نیروی هوایی آمریکا

ارائه اینترنت ماهواره‌ای در هواپیماهای باریک‌پیکر امریکن ایرلاینز

الگوریتم تطبیق عصبی ( Neural Matching ) چیست؟

کشف بزرگترین مخزن یخ آب در مریخ ؛ دستاوردی شگفت انگیز برای زندگی در مریخ

در صورت برخورد صاعقه با هواپیما چه اتفاقی می‌افتد؟

نکاتی که باید درباره امنیت وب‌سایت بدانید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فیلتر شنی کالای ارزان راستی ترجمه اهنگ های انگلیسی فروش آنلاین دوچرخه ثابت دابسمش سنجش کتاب تــــرانُو تخفیف ویژه هتلهای اصفهان